Co jest mieć lepiej, codzienną promocję jak w Biedronce,)))
czy piękne zamknięcie,ale bez możliwości sprzedaży,(jak na petrolu,krezusie,getback i innych hakach.)
Oczywiście,te spółki miały swoje 5 minut(ropę,walcownię,ynwestycje itp)
Ktoś dał w łapę,ktoś wziął,pismami wysmarowali artykuły,pięknie nagonili....sprzedane,zysk,do domu...reszta niech się martwi,co z kartoflem
Etyka jak ta lala,na każdym kroku..
Liczy się człowiek,a nie jakieś nędzne pieniądze