skoro na koniec roku majatek spółki wynosił chyba z 9 mln euro to po sprzedaniu fabryk i biurowca w grodzisku za 18,2 mln majątek spadnie o jakąś podad połowe. Ciekawe tylko czy nie sprzedali zbyt nisko tej fabryki !!!! - jak myślicie ile jeszcze majątku do sprzedaży zostało tzn ile jest wart, bo czuje że na 1,6 kurs może sie nie zatrzymać, bo dzisiejszej korekccie