Jeszcze ci napiszę jedną rzecz że ja się ze spółką nie ożeniłem i kiedyś zamierzam z niej wyjść Oczywiście że tak Tym bardziej że jestem na spółce od samego początku od gier 1 i już nie raz napisałem że bardzo żałuję że wtedy wszystkiego nie sprzedałem