@obiektywnie w punkt. Nasz sektor nawet orzy zarobkach ma wyceny jakby byl uktradefensywną branżą z potencjałem wzrostu od 20% przez 10 lat, tymczasem kosmiczne, kwantowe czy inne technologiczne spółki bez zysków wyceniane są na podstawie spodziewanych wynikow z 2030-2035 roku