Forum giełdowe spółki ONE MORE LEVEL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wyniki za rok 26 i pierwszy kwartał 27. ~Warez83 4 2026-06-23 02:00
Ale peak poleciał... ~BalotY 1 2026-06-23 01:08
Ranking WL VM a sprzedaż ~Oemel 15 2026-06-22 23:17
Oceny znowu w góre ~Gracz 1 2026-06-22 23:09
2,2 za chwilę będzie marzeniem ~newman 31 2026-06-22 23:09
Opinie bardzo pozytywne ~Lul 1 2026-06-22 23:05
Bryndza ~Piekarz 5 2026-06-22 22:27
OML w 2023 ~Piekarz 8 2026-06-22 22:18
Nowy jak tam? Kiedy przewidujesz wzrosty? ~tigerek77 8 2026-06-22 21:15
Ostatni gasi światło ~newman 3 2026-06-22 20:54
Wygląda jakby inwestorzy zapomnieli o Project Swift ~True 12 2026-06-22 20:49
Spółdzielnia się bawi za nasze pieniadze ~Lul 7 2026-06-22 20:30
Posiadacze czy to wy kupujecie? ~KLM 6 2026-06-22 20:04
In wishlist activity 45 miejsce ~Ghost 3 2026-06-22 16:11
Tak sobie myślę. ~Klin 14 2026-06-22 15:17
ale wysyp trolli bidokow :-) ~Sobiesław 1 2026-06-22 14:49
recenzja z dziś ~Misiozmalopolski 1 2026-06-22 13:42
Hehehehe nowy hak tam! Ile już jesteś w plecki? ~tigerek77 2 2026-06-22 13:20
Może jakieś info od firmy ? ~adaśko 2 2026-06-22 13:17
Rośnie ujemnie ~newman 6 2026-06-22 12:20
Czas przybijać do 3 zł ~noland 8 2026-06-22 11:05
Piekarz ~Piekarz 2 2026-06-22 10:47
Jesteśmy już po premierze gry :) ~Franek 12 2026-06-22 10:28
Demonidias YT podsumowuje i tonuje nastroje ~bessa 5 2026-06-22 10:13
Tiger ~Kurdefaja 7 2026-06-22 10:06
Zauważyliście że ostatnimi dniami... ~Morti 6 2026-06-22 09:51
Kiedy te 10zł? ~newman 11 2026-06-22 09:49
Demo VM - odbiór i nastroje na platformie X ~OMG 5 2026-06-22 08:53
Naprawdę podoba mi się ~Kurdefaja 4 2026-06-22 08:10
A tymczasem wishlist 700k ~Posiadacz 31 2026-06-21 22:55
[x]
ONEMORE -3,59% 2,15 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.