Co to w ogóle za podejście, pisać żeby tylko pisać. Sukcesem będzie szybki zwrot budżetu, który prawdopodobnie nastąpi już w pierwszym tygodniu premiery. Takiej sytuacji nie było bardzo długo w naszym sektorze. Bloober do tej pory nie uzyskał zwrotu za Cronos a wycena doszła do 700 mln, na teraz też ponad 500 mln bo liczą się przyszłe projekty i spółka się rozwija - normalna sytuacja, Cig dopiero po 2,5 roku odzyskał zwrot za Lords of The Fallen, wycena doszła do 1,5 mld, teraz buja się między 550-700 mln bo rynek wycenia przyszłe projekty. Przypominam, że w naszym przypadku budżet to ok. 40 mln a nie jak w Cronos 100 mln czy LotF 300 mln. A tutaj przyjdzie ci taki mądrala jeden z drugim, że przyszłe projekty się nieważne, dotacje na 10 mln są nieważne itd. Ręce opadają. Mocno wierzę, że doczekamy się bardzo szybko ESPI o zwrocie kosztów. Prawdopodobnie na dziś dzień połowa jest już zwrócona dzięki gamepass, chociaż niektórzy nawet przewidują 3/4, to lepiej zachowawczo podejść żeby miło się zaskoczyć.