VM to pierwsza gra w historii OML , w której będą mieli znaczący, zapewne większościowy, udzial oraz będą właścicielami IP. Sytuacji z GR2 czy GR1 nie ma sensu porównywać, bo jak widzimy po przychodach z tych projektów to wiadomo, ze pierwszy zamienił sie w zwykły work for hire a w GR2 mieli udzial gora 15% po rozbuchanych kosztach wydawcy, a wiemy , ze 505 potrafi dowalic takie koszty własne, że projekt byl bez recoupu przez 2 lata. Przy VM recoup nastapi moim zdaniem przy 5 cyfrowym lub bardzo małym typu 100-110tys.sztuk 6cyfowyn wolumenie sprzedaży. Jako współwydawcaOml bedzie miał wglad we wszystkie przychody i wspomniany większościowy udzial.