Skoro nie widzisz różnicy w sytuacji pomiędzy GR2 a Valor Mortis to gratulacje. Mimo, że z góry było wiadomo, że nie zarobią na GR2 dużo i nie mają prawa do marki rynek zdołał wyciągnąć kurs w okolice 5 zł, teraz jest zupełnie inna, bezdyskusyjnie lepsza sytuacja. Oczywiście, że przyszły projekty powinny być ujęte w wycenie, nieźle się porobiło na bananie, wszystkie sektory wyceniają przyszłości, rozwój potencjalne zyski nawet te które pojawia się w długiej często wieloletniej perspektywie, a w naszej branży kompletny brak wiary. Myślę jednak, że po po kilku długich latach bessy teraz sentyment trochę się odbuduje. Zaraz rusza marketing GT6, Wiedźmin 4 itd. Ogólnie dużo będzie się działo. Tutaj są obiecujące perspektywy.