Dnia 2017-03-04 o godz. 17:23 ~wolf napisał(a):
> Spekula nie pchala by tyle kasy w presenta,nie poswiecala tyle czasu na sterowanie kursem,,,kurs juz by osiadl dawno na mieliźnie..tu chodzi o cos grubszego,,jeszcze nie hulają nowe akcje,,ktoś chce mieć tu wiekszosc by pojsc sobie pozniej bez problemu na wyżyny,,żeby nikt mu nie sypal po drodze,,,ale to moje zdanie,,zejdą nizej ja dobiorę duże ilości,,wykres dla mnie jest jasny,,,dla mnie tylko gora,,nie sadze żeby robili korektę korekty,,
Uważam podobnie, jak będzie nisko to dobiorę, a za grosze nie sprzedam. Na swoje 2 zł mogę poczekać pół roku, a nawet i 3 lata jak będzie trzeba, nie śpieszy mi się nigdzie