Spekula nie pchala by tyle kasy w presenta,nie poswiecala tyle czasu na sterowanie kursem,,,kurs juz by osiadl dawno na mieliźnie..tu chodzi o cos grubszego,,jeszcze nie hulają nowe akcje,,ktoś chce mieć tu wiekszosc by pojsc sobie pozniej bez problemu na wyżyny,,żeby nikt mu nie sypal po drodze,,,ale to moje zdanie,,zejdą nizej ja dobiorę duże ilości,,wykres dla mnie jest jasny,,,dla mnie tylko gora,,nie sadze żeby robili korektę korekty,,