Może zmiana taktyki. Musiał zmienić. Wolf popatrz jaki szum tu był na forum i oczekiwanie na wystrzał. Już ten temat przemielony dziesiątki razy. Ale jeszcze raz, dlaczego gruby ma poświęcać więcej kasy niż zakłada na windowanie? Zazwyczaj na takiej spółce jest marazm,może jeden -dwa wpisy na dzień,kilku z ulicy i wówczas następuje winda aby reszta spokojnie odbierała na kolejnych poziomach.
Tu komu odda?? Skoro kilkunastu było z pakietami w setkach tysięcy????
On może i poczekać do grudnia 2018albo spobie odpuścić i wysypać na obecnych poziomach i zacząć zbierać gdy załamie się kurs pod własnym ciężarem. W tym czasie zrobi młyny na kilku innych. Dlatego jeśli to czysta spekuła to przyszłym tygodniu może być i -50% jaki i +50%