A nie pomyślałeś, że właśnie taki jest cel tej zabawy i skakania
Żeby wszyscy oddali a w szczególności ci co mają po 300 000 - 500 000 i im skacze po 5000 pln co grosz i już mają dość tej zabawy bo inne spółki uciekają
Mnie też denerwuje że nie ma jeszcze 0,40 ale dawno pisałem ze 1 zł to w kwietniu może koniec marca a nie teraz
Najwięcej osób realizowało zyski przy 0,3... co było widać po obrotach a teraz to już zostało tylko czekać moim zdaniem ponieważ korektę mamy za sobą a skoczyło nawet na chwilę pod 0,25
Ja czekam ty rób jak chcesz ale na forum to za niedługo nikogo nie będzie wszyscy oddają a jakoś dalej mamy powyżej 0,2... więc gdzie te akcje ??? wyparowały ???
Sam sobie odpowiedz :)