Oczywiście, że będzie :)
Ile ty grasz na GPW czy na NC
A co ma się niby nadzwyczajnego wydarzyć ???
Ktoś ma kupić 1 000 000 akcji i zrobić 0,30 nikt nie jest takim frajerem żeby brać teraz po 0,30 bo ludzie jeszcze oddają po 0,2..
Nikt też nie sprzeda 1 000 000 bo nie jest takim idiotą a poza tym nikt poza grubym tyle nie ma więc koniec 0,21-22 a bardziej 0,22 bo już prawie nikt nie ma akcji więc od poniedziałku tylko wyżej :)