jedno jest pewne- fix nie będzie ani po 21 ani po 22 grosze
ktos straci i zapłacze
ktos nie zyska i tez zapłacze
sypania nie ma- wiec 17 groszy pewnie nie będzie
akcjonariat mocno wytrzepany - no i w sumie zadowolony
to nie ból dupy sprzedawać z niemałym zyskiem
ta sztuczka może się udać, mo0ze miec miejsce...
fix po 24 grosze
jeszcze wczoraj byłem pewnien ,ze dziś od rana robimy dołek na 17 groni -
ale
ktoś zdecydował inaczej
już niedługo będzie jasne