Fundman o bananowej
,,,jak ktoś jest dlugo na gieldzie to sie fajnie czyta..masz wrażenie jakbys to wszystko przerobil,,ja przerobilem to wszystko,,,potężne pieniądze utopione na weście,,tam mogę sie uwiarygodnic-- wojtek,,od początku ipa..spolka zawieszona od prawie dwóch lat,,,tylko u nas takie jaja,,i dziala pod ta sama nazwa,,bardzo dobre akumulatory,,pisalem pisma do gpw,konsulatu ,,echo,,,,