Adam nie za bardzo wierze w to,,jezeli myslimy o tym samym panow lub logos z jego rodziny,,to Sa na swieczniku,,nie sadze zeby kasa za akcje nie wplynela,,czy tez nie zostala zaksiegowana,,moim zdaniem nastepuje wymiana akcjonariatu po to Te zabiegi,,a nikt nie lubi dzielic sie z drobnymi,,zjazd do bazy jak Tu niektorzy wrozbici wrozyli,,nie ma najmniejszego sensu,,nie po to Ta rozgrywka,,mnie interesuje dlaczego nie ma akcjonariatu na bankierze tego co byl,,,kto z nas probuje wala robic?!