Pytasz czy to nie ja wychodziłem na górce tu i wchodziłem w dołku na drugiej? Tak, to mogłem być ja... Teraz już zostaję na dobre.
A tu widzę jakieś szarpnięcie o poranku żeby leszcze z refleksem oddały a teraz zapakowały. Będą się cieszyć czy płakać jak zejdzie na 62 i tam poleży? Gra idzie o grubą stawkę więc pomysłowość wiodącego inwestora może nas zaprowadzić w ciekawe miejsca. Dzisiejszy ruch pokazuje potencjał zmienności która przed nami.