Chłopie, nigdy nie kupuj pod korek. To po pierwsze. Po drugie coś na górce zawsze się wyrzuca bo jest podejrzenie korekty. Jak robi się większa okazja to sprzedaje się inne spółki i się bierze, to chyba jasne. Tu taka okazja będzie po 62. Nie dotykaj jeszcze. Policz sobie ile kupisz za określoną kwotę teraz a ile po 62 miast 75.
Potem wykonaj rachunek porównawczy o ile więcej będziesz miał przy kursie 300 który zobaczymy jeszcze w tym roku.