I podbijamy wątek radując się z promocji. Czy dotkniemy dzisiaj 68? A może 66? To byłyby kroki we właściwym kierunku. Marzenie o 7 zawieszam na kołku. Wtedy tylko obserwowałem spółkę zamiast kupować. Czy dostanę jeszcze raz na to szansę? To byłaby niedorzeczność ale to jest banan i tu jest wszystko możliwe. Pozdrawiam marzycieli takich jak ja.