A ja bym odwrócił przewrotnie pytanie. Skąd Wy się bierzecie? Wieszcze,trole,hejterzy, erudyci?.Jeden madrzejszy od drugiego, wszyscy wszystko wiedzą najlepiej. Chyba macie szklaną kulę?,chyba nie,bobyscie nie siedzieli na forum.Jesli ktoś ma coś sensownego ( widząc po forum to problem)to niech pisze, a tak to tylko bełkot