Realnie raporty analizuj miesiąc do miesiąca ,a nie rok do roku.
rynek się zmienił, tak jak było już nie będzie,
Raporty miesięczne pokazują że jest ok. faktycznie to cyfry nie kłamią,marże rosna,
MCI raport fatalny a rynek to zdyskontował kilka sesji wcześniej i było bez paniki.
A pisali -10%,i wiecej {mci nie posiadam } gdyby tak spadł to bym kupił.