niestety po raporcie widać że spólka sie raczej nie rozwija troche drepcze w miejscu , widac nasycenie rynku produktami ktore proponują, trzeba bardzo dużo miec cierpliwości i nie wiadomo czy to popłaci...raczej nie, bez akwizycji nie maja szans na poprawe wyników na tyle żeby kogoś przekonac do kupna...moim zdaniem takie spólki powinno sie omijac szerokim łukiem