Dnia 2016-11-09 o godz. 13:58 ~3q napisał(a):
> niestety po raporcie widać że spólka sie raczej nie rozwija troche drepcze w miejscu , widac nasycenie rynku produktami ktore proponują, trzeba bardzo dużo miec cierpliwości i nie wiadomo czy to popłaci...raczej nie, bez akwizycji nie maja szans na poprawe wyników na tyle żeby kogoś przekonac do kupna...moim zdaniem takie spólki powinno sie omijac szerokim łukiem
uważam podobnie, a ty chyba bardzo trafnie zdefiniowałeś, jak obecnie rynek postrzega datę