Dnia 2016-11-09 o godz. 20:26 ~Romano74 napisał(a):
> ...tak na poważnie to wystarczy poczytać dzisiejszy raport. Jak dla mnie po prostu fatalny (w porównaniu z zeszłorocznym raportem).
>
> To jest moja subiektywna ocena, ale przy tym kursie póki co stoję z boku i się przyglądam. Dlaczego? Bo uważam, że będzie taniej.
Uważam podobnie. raport - kolejny raz fatalny...
Do tego - podobnie z mci...
I jednak uprawdopodobniona plotka o VAT-problemie wystarczy do konkretnego mocnego zjazdu...