Ten kto miał wysypać już dawno to zrobił przy cenie waloru
3,00 do 2,70 wtedy obroty to potwierdzały .{piszę tu o grubym}
Analogicznie też tak było na Actionie
Teraz trwa trzepanie leszcza,a obecne obroty to potwierdzają
Teza prosta dno blisko raczej kupować niż sprzedawać, lub czekać,na odbicie
Osobiście,mam tego mało,jak coś innego upłynnię na pewno coś łyknę,Srednia 2,34 kupione po dywidendzie
Tak wiec luzik ..bez nagonki