Piszecie o grubasach, blokowaniu kursu, itd. a tak na poważnie to wystarczy poczytać dzisiejszy raport. Jak dla mnie po prostu fatalny (w porównaniu z zeszłorocznym raportem).
To jest moja subiektywna ocena, ale przy tym kursie póki co stoję z boku i się przyglądam. Dlaczego? Bo uważam, że będzie taniej.