Dnia 2016-11-09 o godz. 20:42 ~Benek napisał(a):
> Ten kto miał wysypać już dawno to zrobił przy cenie waloru
> 3,00 do 2,70 wtedy obroty to potwierdzały .{piszę tu o grubym}
> Analogicznie też tak było na Actionie
> Teraz trwa trzepanie leszcza,a obecne obroty to potwierdzają
> Teza prosta dno blisko raczej kupować niż sprzedawać, lub czekać,na odbicie
> Osobiście,mam tego mało,jak coś innego upłynnię na pewno coś łyknę,Srednia 2,34 kupione po dywidendzie
> Tak wiec luzik ..bez nagonki
>
Za długo i codziennie obserwuję niemal wszystkie transakcje na dacie, bym się z tobą zgodził.
Uważam, ze tu nie tylko zadnego trzepania leszcza nie ma, ale od dawna jest przeciwnie - jest nieustanne polowanie na naiwnych kapitałoawców.
Być moze faktycznie masz wzglednie niedrogo kupione, ale z tego, co piszesz, dla wynika wniosek, ze jednak zaklinasz rzeczywistość, bo masz walor i oczami wyobraźni widzisz tylko to, co moze przybliżyć cię do zysków, zaś wypierasz ze swiadomości to, co temu przeczy...