no i Tvn zostanie sprzedane prawie na pewno ze wzgledu na niemoznosc obslugi zaciagnietego dlugu taki jest "los" każdego "pewniaka" zadluzajacego sie ponad miarę.
A centrozap spada tak jak nakazuje mu rynek .mam wrazenie ze spedzanie zbyt duzej ilosci czasu na tym forum szkodzi rozwojowi umyslowemu.Bede dozowal swoje tu wizyty.Vamos zolnierze centrozapu