Ja też jestem udupiony troszkę wyżej jednakże patrząc choćby na dzisiejszą sytuację pod koniec sesji widać że ktoś zbiera papier i liczy na zwalenie kursu ale to drugie ostatnio mu nie wychodzi bo ludziska nie chcą już oddawać papieru na tych poziomach.
podobnie ze zjazdem który nas nawiedził ostatnio nie miał moim zdaniem podstaw w sytuacji w spółce, ktoś umiejętnie wykorzystał odroczenie rozprawy, komunikat neutralny a tu spółka jedzie 20 % w duł, rozumiem żeby oddalili wniosek a tu odroczenie, i teraz odroczą z lipca na sierpień i znowu poleci 10 grosiczy w duł nie wydaje mi się chyba że ktoś znowu wykorzysta sytuacje pytanie czy akcjonariat będzie się pozbywał akcji na tych poziomach.