przy znacznie wyzszym kursie polemizowalem tu z pewnym gosciem ktory kazal mi wyliczyc jaka stope zwrotu uzyska centr z operacji na pronoxie po moich dywagacjach na temat szurajacego na brzuchu Roe.Policzylem ten wynik cos w okolicy 1300% dzis patrze na kurs i nie mam ochoty liczyc o ile spadl od tamtej rozmowy.W biznesie na dluga mete bez uczciwosci nie ma na co liczyc bo taki biznes odbije sie czkawką i ten kurs tez odbije sie czkawką bo jest odzwierciedleniem krzywego biznesu prowadzonego przez krętaczy.te pare akcji ktore tu zainwestowalem zostawie sobie zeby dalej sledzic losy tej spoly i nie zapomniec o nauce.Myslę ze czeka na nas 20 groszy kto wie moze juz niedlugo