Jeżeli nie będzie szwindli i ten zysk na sprzedaży akcji pronoxu rzeczywiście jest to na chwilę obecną powinniśmy mieć w kasie około 66-67 mil PLN podzieliłem to na ilość akcji daje to około 0,20 PLN na akcje więc wskaźnik C/Z wynoszący 10-15 nie jest zbyt wygórowany dlatego napisałem 2,40 PLN
OCZYWIŚCIE BYŁO TO TAKIE MAZANIE W BRUDNOPISIE WIĘC PROSZĘ TEGO DOSŁOWNIE NIE BRAĆ!!!!!