jak widze niektorzy zbyt dlugo tu siedza i zbyt wiele stracili.Po 10 latach w tej grze cos tam o raportach wiem ale jesli mnie oswiecisz przydatna wiedzą chetnie sie czegos dowiem ,byle mądego światły inwestorze
http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/centrozap;sa,CZP,finanse.html