co to zapomysl na tytuł.rosniemy w sile?No to moze zaproponuj prezesowi zeby przekwalifikowal podstawową dzialalnosc na handel akcjami updalych karłow.Po co silic sie na mega biznesy ktore nie przynosza zyskow przekwalifikowac dzialalnosc i wszystko.maly duzy fund high centro fast profit 1000% zysku w miesiąc.troche dystansu to co ty widzisz rynek olewa i robi to nie bez powodu.Tu nie ma zadnej sily żadnej