Prezes podczas jednego ze swoich sponsorowanych wywiadów wspominał że nie wyklucza że spółka w przyszłości będzie wypłacała dywidendę. W obecnej sytuacji gdy pojawił się wpływ w wysokości $0.0013 na użytkownika to możnaby wypłacić chociaż część w ramach dywidendy, powiedzmy $0.0003 chociaż ja jestem temu przeciwny. Lepiej te środki zatrzymać w spółce i przeznaczyć na rozwój bo inaczej trzebaby podatek belki odprowadzić ($0.000015)