Powiem więcej. Dzięki tej spółce nie muszę płacić podatku od innych inwestycji. Wystarczy że sprzedam pod koniec każdego roku trochę jej akcji i one świetnie amortyzują nieprzewidziane i nadmierne zyski z innych spółek więc nie muszę się martwić i czuję się bezpieczny i zaopiekowany. Ta spółka jest jak Strażnik Teksasu i nie odpuścić żadnemu wrednemu kapitaliście. Musicie ją mieć bo ona zadba o wasze dusze, morale, szlachetność czynów i myśli oraz wewnętrzne piękno, które dzięki niej będzie już tylko rozkwitać.