Dla wielu oni sami i ich wiara w zapewnienia naganiaczy są źródłem ich problemów. Dla rozsądnych spółka może upaść i będzie ich to obchodziło tyle co zeszłoroczny śnieg. Dla graczy też bez znaczenia bo ktoś przejmie gierkę albo przesiądą się na inną. Wyjątek stanowią ci so dali się omamić naganiaczom, nakupili i teraz wylewają swoje żale na forum.