"A ja bym chciał żeby spółka w którą inwestuję w końcu zaczęła zarabiać i miała dodatni zwrot z kapitału" - oczywiście zaraz zacznie zarabiać bo HlastumPlastum inwestuje.
To jest spółka dla wytrawnych inwestorów, którzy nie chcą płacić podatku belki. Od 10 lat inwestorzy są chronieni przed tym szkodliwym podatkiem