Gdzie ty widziałeś dumę Kamizelki? Miał robić gry za 200 tysięcy? Trochę nie to doświadczenie. Nieważne, czy model biznesowy dobry, czy nie. Akcji nie dostał, chyba, że sam kupił, miał za jeden uśmiech pracować?
A CFG dopiero teraz się resetuje naprawdę. Po co było najpierw robić sugestie, że nie cały zespół odszedł, potem pokazywać jakieś crapy. Wystarczyło wiosną powiedzieć, że firma zaczyna od zera, we współpracy z grupą PLW. Pożyczki też od początku było wiadomo, że muszą być zmienione, więc po co Kostek zwlekał? Gdyby te marne parę groszy na te artykuły, czat i wywiady wydali już dawno, byłoby łatwiej. Rekrutować, szukać zespołów.
Lepiej późno, niż wcale.