Dnia 2019-09-04 o godz. 21:24 ~Steamapp napisał(a):
> I nie pisz o CFG bankrut - bo akurat teraz finanse są trzymane drakońską ręką i nie ma tu przepalania mamony,
I przez to odejdą nowi pracownicy tak samo jak starzy. Bo ile wy tam pąłcicie informatykom robiącym gry 2500 na rękę ze od razu uciekło 30 osób?
Jujubee dla pcacowników ma przynajmniej biurowiec klasy a z pływalną i sałną. Sko po klapie kurska nie odszedł nikt z jujube to nie jest źle. W kocu CFG zacznie zatrudniać gimbusów na staż za 900zł miesiecznie do robienia gier.