Jutro już nie robie zlecenia na 11,96 tylko se poczekam i zobaczę. Może ktoś zacznie panikować z tego powoedu ze tu jestem. A jeśli pójdzie w górę to wrócę za kilka dni. Bo puki co mam kilka gniotów tzn perełek na oku. A za więcej niż 3k to może dopiero wtedy tu wejdę gdy juju będzie chodziło po 7zł.