Najlepszych zatrzymują w firmie za lepszą kasę a reszta jako zewnętrzne zespoły do tworzenia preprodukcji, tu wszystko jest przemyślane. Z takim podejściem Prezesa sukces murowany. Jedynie co mnie wkurzyło to że z Builders Of Egypt nic nie będą mieć oprócz reklamy jako wydawca bo liczyłem na to grę jako Hit...)