vacarius jeśli ty ustawiasz się ze zleceniem grosze niżej od kursu to zakładam, że masz max 2-3 tys zł na inwestycje, bo tak to tylko zbierają akcje z rynku groszowce (nikogo nie chce urazić, uważam że dla każdego jest miejsce w tym torcie). Zastanów się lepiej z tym nawoływaniem do PKC, bo w tej samej minucie po tym jak kupisz te 200 akcji po 11,96 zł to zaraz Ci wywali stop lossa, bo kurs będzie 10zł lub niżej.