na razie sprzedają ci co bardzie zniecierpliwieni i wystraszeni.
Ja jestem tu ponad 4 lata i gdybym teraz sprzedał byłbym w plecy-nie wypłosze sie i nie sprzedam bo cena akcji jest w tym momencie bardzo zaniżona.
Uważam że sypanie kiedyś się skończy i znów zobaczymy wzrosty na Protektorze.
Ale 7,40 które zapowiadali na koniec tego roku ci cali analitycy na pewno nie będzie.
Pozdrawiam