Jeżeli wyniki będą po pierwszym kwartale rekordowe to stawiam Ci butelkę dobrego wina lub wódki. Do wyboru. Ja jednak obstawiam, że wyniki będą kiepskie a winą za kiepskie wyniki będzie obciążony Pan "Kryzys". Chociaż chciałbym aby było tak jak mówisz ....