no wlasnie-dziwne jest to -ze polskie spolki szczegolnie przemyslowe sa okrutnie dolowane a czesc z nich to eksporterzy.a sa na rowno bite.to nie jest normalne.3 przylkady ekporterow z brzegu-lena.relpol protektor-cala troja gro rozliczen w euro.b.dobre wyniki-a ich akcje-stoja lub sie osuwaja.moze to jest swiadome meczenie akcjonariatu przy zbieraniu akcjii lub reakcja na kryzys polit.-gosp.w europie.sam juz nie wiem.ale ceny wybitnie do akumulacjii/pozdro