Nie 5zl ale nawet i 10zł możemy tutaj zobaczyć. Co prawda nie w tym roku - nawet gdyby była korekta wzrostowa na szerokim. Nie po to transferowało się 0,5 mln akcji, żeby cena rynkowa była wyższa od ceny transferowej. Strata finansowa w spółce która kupiła akcje musi być duża. Ale już w przyszłym roku jest szansa na zwolnienie blokady kursu i up jeśli nie w I to II kwartale następnego roku, (pół roku wyprzedzenia będzie przypadać już na 2013 w którym ma być dużo lepiej niż w 2012) - no chyba że UE się rozleci w drobny mak, lub Iran czy Korea Pn. zacznie wojować.