masakra i beznadzieja...jestem bardzo zawiedziony ta spolka, kupowalem powyzej 4,5 i to kryminal zeby zbic cene o 50 % w ciagi kwartalu.....duzo tego gowna nie mam to tez duzo nie stracilem a wiec sprzedawac nie bede po takiej cenie......naprawde to syfiato wyglada ..... SP wycofal sie ze sprzedazy PKO wiec chyba tez stracili nadzieje na poprawe koniunktury na gieldzie...masakra nic dodac nic ujac - wyglada na to ze jednak zjedziemy ponizej 2 zeta? co myslicie? ale ja to usrednial nie bede napewno, nie tkne juz tego warcholskiego papiera