wg mnie na protektorze wyniki juz nie graja duzej roli-bowiem caly czas sa dobre.kurs zostal zbity bez obrotu przez rozpad eurokolchozu.ale infa o zakupie akcjii protektora przez msu grudziadz nie mozna zbagatelizowac.swego czasu kilka lat temu msu planowalo debiut gieldowy/po ok.6 zl/ i nawet byly plany polaczenia z protektorem przez powiazania menadzerow.samo msu to duze zaklady i nowoczesne maszyny.sami zobaczcie na stronach spolki/pozdro