Leci bo właśnie sprzedajesz. Kurs nie zwala tysiące przestraszonych akcjonariuszy, ale kilku którym pomaga "niewidzialna ręka rynku". Ogólnie grupa PORTEKTOR powinna przetrwać kryzys dużo lepiej od większości pozostałych spółek na giełdzie. Co do kursu to przy cenie 1.x warto będzie uśredniać lub odkupić jeśli ktoś był cwany. Niewiemy jak na koniec roku bedą działać fundusze a mamy tutaj aż 2 , oprócz tego zarząd z możliwym buybackiem oraz akcjonariusze większościowi którzy jak się przekonaliśmy też kombinują dla własnych celów.