Glina nie o to chodzi..jakbym nie wierzyl to bym tu nie byl..mam kilkanascie kilo i nic nie sprzedalem..ja mam czas i wiem ze to opchna..ale tu juz czas bedzie gral na niekorzysc i tylko o ten obiektywizm patrzenia mi chodzi ze zawsze moze cos pojsc nie tak a zjazd do poczatku bo moze na koniec roku a moze potem bedzie gadka ze poczatek przyszlego to wiesz..nie lubie tylko patrzenia w gwiazdy czas na konkrety bo fakty sa takie ze padlo przynajmniej jedno do konca polrocza i jak nie padna konkrety wszyscy to odczujemy i nie rozumiem bawienia sie w adwokata diabla ze bormalne ze sie przesuwa wszystko..no PP przynajmniej juz sie nie powinno przesuwac